Kurz Tai Chi a Chi Kung Tišnov od 10.9.2020

Tai Chi Chuan Tišnov

Nové zájemce o cvičení vnitřního bojového umění Tai Chi Chuan v Tišnově budeme přijímat do kurzu pro začátečníky od čtvrtka 10. září 2020 a dále pak průběhu měsíce září a října 2020.

Kurz bude probíhat v období září 2020 – leden 2021, obsahem kurzu jsou tradiční cvičení zaměřená na uvolnění, zlepšení rovnováhy a aplikace sebeobranných technik.

Vše provádíme podle komplexního systému, který zahrnuje cvičení dlouhé sestavy a cvičení ve dvojicích, kde se každý může naučit používat základní elementy a další principy pro správné uvolnění těla a mysli, vnímání a propojení celého těla při provádění plynulého nepřerušovaného střídání pohybu a klidu, vedoucí k volnému proudění vnitřní energie. Toto pravidelné cvičení pak všem přináší benefity ve formě zlepšení zdraví, dobrou fyzickou kondici a vnitřní klid.

Vyzkoušet si cvičení a přihlásit se můžete na pravidelném tréninku ve čtvrtek 17:30 hod – 19:15 hod. První lekce je možné se zúčastnit nezávazně.

Chi Kung Tišnov

Nové zájemce o cvičení Chi Kung v Tišnově budeme přijímat do kurzu pro začátečníky od čtvrtka 10. září 2020 a dále pak průběhu měsíce září a října 2020.

Kurz bude probíhat v období září 2020 – leden 2021, obsahem kurzu jsou tradiční cvičení zaměřená na správné držení těla, uvolnění, koncentraci a speciální techniky pro rozvoj vnitřní energie.

Postupujeme podle komplexního systému, který zahrnuje přípravná cvičení, cvičení pro správné držení těla a koordinaci pohybů, pročišťování, koncentraci a vnímání vnitřní energie, vedoucí k uvolnění těla a mysli a k volnému proudění vnitřní energie. Toto pravidelné cvičení pak všem přináší benefity ve formě zlepšení zdraví, vitalitu a vnitřní klid.

Vyzkoušet si cvičení a přihlásit se můžete na pravidelném tréninku ve čtvrtek 19:30 hod – 20:30 hod, první lekce je možné se zúčastnit nezávazně.

Podrobnosti viz. www.taichi-yang.cz/cviceni.